• נוסף לסל קניות:

המוצר התווסף בהצלחה

פירות היום

פירות היום

אננס, מנגו, פסיפלורה, קרמבולה, קובו, פטאיה, סברס, תאנים, אבטיח, מלון, נקטרינה, קיווי, ענבים, ועוד

כשרות

00:00:00

לקבלת הזמנות להיום

10% הנחה למזמינים באתר

סושי פירות - טעים,בריא וזמין יותר מתמיד

כולם אוהבים סושי

המסעדות האסיאתיות והיפניות מלאות במבקרים רבים שמזמינים קומבינציות של גלילי סושי צבעוניים וטעימים. סושי פירות מבוסס על שיטת הכנה דומה אך במקום ריבועי האצות משתמשים בדפים טביים היוצרים מעטפת עמידה שאינה נקרעת או נפגמת בתהליך גלגול הפירות פנימה. על הדפים מורחים ממרחי פירות צבעוניים וטריים.

ההיצע העצום של הפירות העונתיים מאפשר ליצור אין סוף קומבינציות של פירות ישראלים, אקזוטיים וטרופים . מניחים פרי אחד חתוך או כמה פירות חתוכים לריבועים קטנים כמו תותים, קיווי, אננס ובתוך הגליל ועוטפים ומהדקים כך שהפירות לא יזלגו החוצה.

מעל המעטפת מעטרים את גלילי סושי פירות באגוזים חתוכים, שבבי בוטנים או קוקוס. המראה הכללי לאחר הוספת הקישוטים הוא יפהפה ושובה את העיניים.

אפשר להוסיף לכך כמה סוגי מטבלים המעשירים את המנה, מטבלי שוקולד, סילאן, דבש או מייפל.

אופן הגשת גלילי סושי פירות

אנשים רבים ובעיקר ילדים, אוהבים מאד פירות אך כשמישהו חותך את הפירות עבורם בצורות גיאומטריות מפתיעות, הפירות הרבה יותר מפתים, טעימים והכמות הנאכלת היא הרבה יותר גדולה. זו הסיבה שבתוך גלילי הסושי פירות ממתינות לסועדים ריבועים וחתיכות דקיקות של סוגי פרי שונים כך שהכול נמוח בפה ובלי להרגיש אוכלים כמה גלילים כאלה, כשבתוך כל אחד מהם קיים הרכב פנימי שונה המתמוסס בפה והתענוג הוא עילאי.

הגשת מגשי סושי לאורחים

האורחים מופתעים מהצבעוניות הרבה הנראית על המגשים האסתטיים עמוסי שורות שורות של סושי פירות בכמה גוונים מדהימים. כל אחד מהם בוחר גלילים מתוקים שונים כשהם אינם יודעים איזה סוג פרי ממתין להם בתוך הגליל המתוק. כבר בנגיסה הראשונה הם מרגישים במרקם הייחודי, ברכות או בקריספיות של הפרי ובנוזל הממלא את פיהם בתחושה נפלאה וטעימה במיוחד.

היצע נרחב של מגשי סושי

את מגשי הסושי פירות הנדרשים אפשר להזמין בכמה גדלים על פי מספר הסועדים הצפויים. שפע של מגשי הסושי הקטנים, הגדולים או הענקיים הנשלחים לבתים ולעסקים השונים מעלים חיוך רחב על פני כל מי שעומד בסביבת המגש המסקרן . תוך פרק זמן קצר מאד, המגש מתרוקן מתכולתו וכל הסועדים השבעים לא מפסיקים לומר עד כמה הם נהנו מהמנה הייחודית, המפתיעה והכול כך טעימה.

מגש סושי הוא רעיון נפלא כמתנה ליולדת, למי שחוגג יום הולדת, יום נישואין או כל מאורע שמח במיוחד. מבחר האפשרויות הוא נרחב ותמיד אפשר להתאים את מגש הסושי למטרה .